Strona nasza-pogoda.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Weekend majowy 2017 pogoda w Zakopanym?
Jaka będzie pogoda na majowy weekend 2017 w Zakopanym?

Zakopane jest pięknym i urokliwym miastem leżącym u podnóża Tatr, gdzie na pewno w okresie majowego weekendu nie zabraknie turystów. Jedni przyjadą tutaj aby po prostu spacerować po Krupówkach, inni na pewno wybiorą się na szlaki górskie i w doliny. Każdy znajdzie tutaj coś do roboty, a przy tym naprawdę fajnie i miło odpocznie od zgiełku.

Warto sprawdzić prognozy dla majowego weekendu, który w końcu już niedługo się rozpocznie, czekamy na niego niecierpliwie. W Zakopanym 1 maja ma być 17 stopni Celsjusza, a wiec. temperatura naprawdę wysoka, do tego promienie słońca, wyglądające zza niewielkiej ilości chmur. Takiego dnia warto wyjść na spacer do tatrzańskich dolin i na niewysokie szczyty, szczególnie że nie trzeba będzie się także obawiać opadów deszczu, a jeśli już to będzie jedynie kropić.

Dzień później w zimowej stolicy Polski synoptycy zapowiadają około 16 stopni Celsjusza w dzień – powoli zacznie się robić chłodniej i nieco bardziej ponuro ponieważ tego dnia słońce już nie pojawi się na niebie. Niestety, zachmurzenie będzie spore i do tego zaczną pojawiać się opady deszczu na pewno w większej ilości niż 1 maja – taka pogoda będzie już mniej sprzyjająca na wyjście w góry, ale mimo wszystko nie rezygnujmy z odpoczynku u podnóża Tatr.

Na koniec sprawdźmy jeszcze prognozy na 3 maja, który dla większości z nas będzie ostatnim wolnym dniem i zaczną się powroty do domów. Synoptycy zapowiadają wtedy temperaturę powietrza wynoszącą 15 stopni Celsjusza – niestety, ma być wtedy nadal pochmurnie i całkiem bez słońca. Do tego zapowiada nam się kolejny dzień z opadami deszczu. Niestety, na pogodę nie mamy wpływu i może nam ona nieco negatywnie zamieszać w planach na weekend, ale nie warto się nią przejmować. W Zakopanym jest tyle atrakcji, że nawet podczas deszczu nie będziemy się tam nudzili i na pewno odpoczniemy.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2017

Pogoda na styczeń 2017 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2017 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2017

Pogoda na Wielkanoc 2017: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2017 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2017

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2017 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u