Strona nasza-pogoda.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Weekend majowy 2017 pogoda w Karpaczu?
Pogoda na weekend majowy 2017 w Karpaczu

Karpacz jest znanym polskim kurortem położonym w malowniczym paśmie Sudetów. Jest tutaj sporo górskich szlaków, prowadzących między innymi na słynną Śnieżkę. Mamy prognozy na okres od 1 do 3 maja, dlatego jeśli planujesz wyjazd w tę okolicę, powinieneś już dziś zapoznać się z poniższymi danymi pogodowymi.

W Karpaczu długi majowy weekend będzie udany – jeśli jeszcze wahasz się nad wyjazdem to polecam rezerwować nocleg - niedługo może już nie być miejsc, w tym roku obłożenie turystów w górach ma być naprawdę spore. 1 maja w Karpaczu prognozy wskazują 16 stopni na plusie – dzień ma być pełen słońca, zachmurzenie będzie raczej niewielkie i bez wpływu na ogólną aurę. Nie są zapowiadane wtedy istotne opady deszczu i wszystko wskazuje nie dość ze na ciepłą pogodę, to również na suche ulice i górskie szlaki.

2 maja w Karpaczu również będzie ciepły. Synoptycy zapowiadają około 15 stopni ciepła w dzień. Nadal ma być słonecznie, będzie dużo słońca i raczej niezbyt wiele zachmurzenia. Również drugiego dnia majowego weekendu nie pojawią się w tej okolicy opady deszczu.

A co synoptycy mówią na ostatni dzień majowego weekendu, podczas którego rozpoczną się powroty do domów? W Karpaczu zapowiadane jest wtedy 12 stopni na plusie, ma to być najchłodniejszy dzień, ale z przejaśnieniami słońca. Zwiększy się jednak poziom zachmurzenia, na niebo wyjrzą chmury zwiastujące deszcz – przelotne opady tego dnia są bardzo możliwe, dlatego na spacery trzeba zabrać ze sobą parasolkę.

Pogoda na długi weekend majowy 2017 w Karpaczu zaliczymy do udanych. Będzie sporo słońca, umiarkowana temperatura oraz ograniczona ilość opadów deszczu i to tylko na ostatni dzień weekendu. Pamiętajmy jednak, że na górskich szlakach na początku maja może być jeszcze ślisko i ze śniegiem, dlatego zalecam szczególną ostrożność podczas górskich wędrówek i oczywiście ciepłe ubranie. Na górze na pewno będzie nieco chłodniej niż w samym Karpaczu!

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2017

Pogoda na styczeń 2017 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2017 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2017

Pogoda na Wielkanoc 2017: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2017 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2017

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2017 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u