Strona nasza-pogoda.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Weekend majowy 2017 pogoda nad morzem?
Pogoda nad morzem na weekend majowy 2017

Podczas weekendu majowego Polacy nie tylko siedzą w domu i grillują, wiele osób wybiera się poza miejsce zamieszkania, wyjeżdżając gdzieś w celu odpoczynku, zwiedzania czy turystyki pieszej. Jednym z chętniej wybieranych kierunków jest polskie wybrzeże, gdzie można pooddychać świeżym powietrzem i pospacerować w malowniczym otoczeniu. Spójrzmy na prognozy zapowiadane na majowy weekend 2017 dla Trójmiasta, a dokładniej dla Sopotu.

Sopot – pogoda

W Spocie majowy weekend prezentuje się dobrze, jeśli planujesz wyjazd w te okolicę to radzę śpieszyć się z rezerwacją noclegów, ponieważ aktualne obłożenie na początku maja wynosi nawet 80%. Za chwilę w pensjonatach, hotelach i na prywatnych kwaterach nie będzie już miejsc.

Pierwszego maja synoptycy w ciągu dnia zapowiadają w Sopocie 13 stopni Celsjusza, wieczorem nastąpi spadek temperatury do 5 stopni powyżej zera. Ma być bardzo słonecznie – cały dzień na próżno będziemy wypatrywali chmur – słońce ma świecić przez cały dzień, podwyższając odczuwalnie temperaturę. Pierwszy dzień majowego weekendu zapowiada się również bez opadów deszczu i taką pogodę po prostu musimy wykorzystać.

Podczas 2 maja w dzień w Sopocie nadal będzie ciepło, z 13 stopniami na plusie, jedynie nieco zwiększy się poziom zachmurzenia. Opady deszczu nie są jednak oczekiwane, więc można będzie w spokoju cieszyć się pogodą. Możesz już teraz zaplanować swój czas w ciągu tych kilku pięknych dni. W szczególności polecam również wieczorny spacer na sopockie molo, ale warto się ciepło ubrać, ponieważ temperatura powietrza w nocy spadnie do 3 stopni na plusie.

Zakończenie długiego weekendu ad morzem ma prezentować się idealnie i wielu osobom będzie żal wyjeżdżać. Pewnie niejeden Polak przedłuży swój urlop o kilka dni. 3 maja na termometrach pojawi się znów 13 stopni ciepła, ale odczuwalnie będzie się nam pewnie wydawało że jest więcej, ponieważ cały ten dzień ma świecić słońce, a zachmurzenie będzie nieobecne. Do tego całkowity brak opadów deszczu i czego chcieć więcej?

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2017

Pogoda na styczeń 2017 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2017 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2017

Pogoda na Wielkanoc 2017: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2017 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2017

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2017 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u