Strona nasza-pogoda.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na początek marca 2017?
Pogoda zapowiadana na początek marca 2017

Już za chwilę rozpoczyna się początek marca 2017, dlatego spojrzenie na prognozy pogody dla tego okresu jest wręcz obowiązkowe! Zobaczmy jakie dane pogodowe dla konkretnych regionów przygotowali dla nas synoptycy – są one już wiarygodne, ponieważ za parę dni marzec się rozpocznie!

Północ kraju

Na północy będzie raczej chłodno, temperatura powietrza w dzień będzie wynosiła od 5 do 9 stopni powyżej zera. niestety, pogoda nie spełni naszych oczekiwań ponieważ każdego dnia będzie pochmurnie, słońce ani razu nie wyjrzy wtedy na niebo. O tyle dobrze, że opady deszczu pojawią się tylko 1, 2 i 10 marca. Będzie też lekko wiało, porywy mają nie przekraczać maksymalnie 25 km/h, ale przy niskiej temperaturze na pewno to odczujemy. Wieczorami i podczas nocy na termometrach zobaczymy od 2 do nawet 5 stopni Celsjusza.

Południe kraju

A co z pogodą na południu Polski? W omawianym okresie na termometrach pojawi się od 8 do 13 stopni Celsjusza i pogoda na pewno będzie tutaj o wiele ładniejsza. Temperatura powietrza w dzień osiągnie minimum 9 stopni Celsjusza, a maksymalnie nawet 16 stopni Celsjusza. Porywy wiatru mają sięgać maksymalnie około 20 km/h. Słońce pojawi się w pierwszych dniach miesiąca, od 6 do 10 marca będzie już niestety pochmurnie i szaro. Taka pogoda może nie będzie nas napawała optymizmem, ale w końcu to dopiero marzec. Wieczorem i w nocy na termometrach zobaczymy natomiast 2-6 stopni na plusie.

Centrum kraju

Ciepło będzie również w centrum kraju, gdzie synoptycy w dzień zapowiadają od 6 do nawet 15 stopni Celsjusza! Słońce na niebo wyjrzy tylko 2, 4 i 9 marca, inne dni będą niestety pochmurne i bez żadnych przejaśnień. Wiatr może sięgać w porywach maksymalnie 21 km/h, co przy tak ciepłej pogodzie nie wpłynie na nas negatywnie, natomiast co do opadów, te zapowiadane są na 1, 9 i 10 dzień miesiąca. Wieczorem i w nocy synoptycy zapowiadają 2-6 stopni ciepła.

 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2017

Pogoda na styczeń 2017 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2017 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2017

Pogoda na Wielkanoc 2017: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2017 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2017

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2017 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u