Strona nasza-pogoda.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na połowe marca 2017?
Pogoda na połowie marca 2017

Połowa marca już całkiem niedługo, dlatego należy sprawdzić prognozy pogody zapowiadane na ten okres w kraju. Synoptycy długo nad nimi pracowali, ale zostały one udostępnione do szerszej wiadomości, dlatego gorąco zachęcam do zapoznania się z ich treścią! Zobaczmy co pogoda przyniesie nam w konkretnych regionach.

Centrum kraju

Centralna część kraju połowie miesiąca będzie gościła temperatury powietrza osiągające w dzień od 7 do 13 stopni powyżej zera. Będzie przyjemnie i ciepło, chociaż między 10 a 13 marca pojawi się spora ilość zachmurzenia, które też przyniesie prawdopodobnie przelotne opady deszczu. Od około 14 marca nastąpi rozpogodzenie i aura będzie coraz przyjemniejsza, chmury zostaną zastąpione słońcem. Wieczorami i podczas nowych w centrum kraju spodziewajmy się temperatury powietrza wynoszącej od -2 do 3 stopni Celsjusza.

Południe kraju

Na południu kraju połowa marca również będzie się wiązała ze stopniową poprawą pogody po pierwszych, średnio przyjemnych dniach miesiąca. Synoptycy zapowiadają w dzień w tym regionie od 7 do 12 stopni ciepła i podobnie jak w centrum, zachmurzenie będzie występowało między 10 a 13 dniem miesiąca. 10 i 11 marca pojawią się ponadto przelotne opady deszczu i aura nie będzie zachęcająca, ale na szczęście to szybko się zmieni – od 14 marca na niebo wyjrzy już naprawdę sporo słońca i pogoda bezie o wiele lepsza. Wieczorami i podczas nocy na południu będzie się pojawiało od 0 do 3 stopni Celsjusza.

Północ kraju

Na koniec przyjrzyjmy się pogodzie zapowiadanej w połowie marca na północy naszego kraju. W tym regionie w dzień temperatury powietrza osiągną poziom 4-8 stopni Celsjusza, a więc ten region będzie najchłodniejszy. Znów między 10 a 13 marca spodziewajmy się zachmurzenia oraz przelotnych opadów deszczu, ale podobnie jak na południu, pogoda poprawi się już od 14 marca i wtedy będziemy mogli cieszyć się słońcem mimo niskich temperatur. Wieczorami i w nocy na termometrach zaobserwujemy natomiast od -1 do 4 stopni Celsjusza.

 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2017

Pogoda na styczeń 2017 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2017 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2017

Pogoda na Wielkanoc 2017: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2017 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2017

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2017 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u