Strona nasza-pogoda.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na połowę kwietnia 2017?
Pogoda zapowiadana na połowę kwietnia 2017

Połowa kwietnia to okres między 10 a 20 dniem miesiąca, kiedy spodziewamy się już naprawdę ładnej pogody w kraju. Warto przyjrzeć się prognozom pogody dla tego okresu, aby mieć pewność co do aury – na tej podstawie można przecież zaplanować jakoś ten czas i miło go spędzić, w końcu przyjemną pogodę warto wykorzystać, a połowa kwietnia jak na razie zapowiada się dla nas korzystnie.

Oczywiście pamiętajmy, że Polska jest dość rozległa i między jej poszczególnymi regionami może dochodzić do wahania temperatury powietrza. Wskazane prognozy przekazują ogólną sytuację pogodową w kraju. Według zapowiedzi synoptyków w okresie połowy kwietnia musimy przygotować się na temperatury powietrza rzędu około 10-12 stopni Celsjusza w dzień, natomiast podczas wieczorów i nocy nastąpi spadek temperatury do 2-5 stopni Celsjusza. Właściwie większość dni połowy miesiąca ma być pogodna i słoneczna, większe zachmurzenie na niebie pojawi się 13 dnia miesiąca. Również tego dnia zapowiadane są przelotne opady deszczu, ale bez obaw – w inne dni nie powinna spaść ani kropla deszczu co zapewni naprawdę udany wypoczynek i nie pokrzyżuje naszych planów.

Na pewno tak ładną pogodę trzeba aktywnie wykorzystać, a nie tylko siedzieć w domu i spoglądać na słońce przez okno – pogoda będzie idealna do jakiegoś wyjazdu za miasto czy aktywnego spędzenia czasu poza domem. Nie wiadomo jeszcze, czy w połowie kwietnia będzie wietrznie, ale nie spodziewajmy się tego patrząc po zapowiadanej pogodzie. Mogą pojawiać się raczej lekkie powiewy i to nie zakłuci nam ładnej pogody. Co jeszcze trzeba wspomnieć o pogodzie na koniec kwietnia 2017? Nie narzekajmy, będzie przyjemnie, na pewno nie wystąpią już wtedy nocne przymrozki, w nocy ani w dzień woda nie będzie przymarzać i warunki drogowe tez powinny być ok. Poczekajmy na kwiecień, wtedy zobaczymy że pogoda sprawdzi się zgodnie z zapowiedziami, a nam pozostanie się tylko cieszyć piękną i przyjemną pogodą.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2017

Pogoda na styczeń 2017 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2017 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2017

Pogoda na Wielkanoc 2017: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2017 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2017

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2017 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u