Strona nasza-pogoda.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na majówkę 2017?
Pogoda na majówkę 2017

Majówka 2017 trwa od 1 do 3 maja. W tym roku przypada w świetnym okresie, ponieważ daje nam dodatkowe dni wolne w tygodniu. Do tego mamy przecież wolny weekend, co daje nam sporo dni leniuchowania, grillowania czy urlopu za miastem, nawet bez brania dodatkowych dni urlopu. Warto też powiedzieć, że tegoroczna majówka zapowiada się bardzo korzystnie. Warto zobaczyć co mówią synoptycy o prognozach na wspomniany okres dla kilku ważnych regionów kraju.

Zakopane

Jednym z miast w którym podczas majówki na pewno zrobi się tłoczno, będzie Zakopane leżące u podnóża Tatr. Tutaj głównie przyjadą turyści chcący aktywnie spędzić czas na szlakach oraz szukający po prostu spokoju. W Zakopanym w okresie od 1 do 3 maja synoptycy zapowiadają w dzień temperaturę powietrza sięgającą od 15 do 16 stopni na plusie. Jedynie 1 maja ma być słoneczny, dwa kolejne dni będą niestety pochmurne. Cały weekend majowy w Zakopanym będą się pojawiały przelotne opady deszczu i to może nam zepsuć odpoczynek.

Trójmiasto

Trójmiasto również będzie przeżywało oblężenie turystów, w chwili obecnej praktycznie wszystkie kwatery na ten termin są już zarezerwowane. W tym regionie wybrzeża synoptycy zapowiadają w dzień 13 stopni Celsjusza podczas całego weekendu, dodatkowo będzie słonecznie – niewielka ilość chmur pojawi się tylko 2 maja. Cały majowy weekend na obszarze wybrzeża zapowiada się przyjemnie i bez ani jednej kropli opadów deszczu. Pozostaje nam tylko wykorzystać tę piękną pogodę!

Centralna część kraju

Warto również przyjrzeć się pogodzie dla centrum Polski, w skład którego wchodzi między innymi Warszawa. Będzie tutaj ciepło, w dzień temperatura powietrza ma sięgać od 16 do 18 stopni Celsjusza, a więc szykują się bardzo ciepłe dni, idealne na spędzenie czasu poza domem, szczególnie że będzie to okres słoneczny i z niewielką ilością chmur. Jeśli chodzi o opady deszczu to te będą się pojawiały tylko i wyłącznie 3 maja.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2017

Pogoda na styczeń 2017 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2017 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2017

Pogoda na Wielkanoc 2017: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2017 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2017

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2017 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u