Strona nasza-pogoda.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na koniec marca 2017?
Pogoda na koniec marca 2017?

Koniec marca już za miesiąc – trzeba przygotować się na ten okres przeglądając najnowsze prognozy pogody, które synoptycy opracowują specjalnie dla nas. Czy pogoda wtedy dopisze i czy możemy jakoś zaplanować swój wolny czas w tym okresie – warto to sprawdzić czytając dane dla całego kraju. Mamy oczywiście nadzieję na ładną pogodę, która w niczym nas nie zawiedzie.

Koniec marca to okres po 20 dniu miesiąca. Zbliżamy się wtedy ku schyłkowi tego okresu, a w marcu jest to czas dodatkowo ważny, ponieważ przynosi początek kalendarzowej wiosny! Wydawałoby się, że pogoda musi wtedy dopisać, ale w Polsce bywa to różnie. W tym roku na szczęście prognozy są dla nas łaskawe i poczyń plany na koniec marca ponieważ będzie wtedy ciepło i przyjemnie.

Po 20 marca w dzień spodziewajmy się temperatury powietrza, która ma wynosić od 7 do 8 stopni Celsjusza. Jeśli dodamy do tego sporą ilość słonecznych dni to aura okaże się naprawdę korzystna i odczuwalnie będzie się wydawało, że jest cieplej niż mówią to synoptycy. Jedynie w okolicy 21 i 29 dnia miesiąca pojawi się większa ilość zachmurzenia, a opady deszczu zapowiadane są głównie w centralnej części kraju na 31 marca. Nie jest jednak powiedziane że pojawią się one wszędzie, przykładowo deszcz nie jest zapowiadany na północy. Warto przyjrzeć się również pogodzie w nocy – pod koniec miesiąca synoptycy zapowiadają wtedy temperatury powietrza wynoszące od -2 do 1 stopnia Celsjusza. Przymrozki będą już coraz mniejsze i naprawdę nie powinny nam psuć pogody, szczególnie że nie wystąpią w dzień.

Jeśli nie będzie przenikliwie wiało to pogoda pod koniec marca będzie naprawdę udana i ciepła, przynosząc nam zadowolenie. Zobaczymy czy prognozy się sprawdzą ponieważ do tego okresu jest jeszcze miesiąc. Synoptycy jednak ciężko nad nimi pracowali i udostępniane przez nich dane są naprawdę dobrze sprawdzone przed przekazaniem ich do szerszej wiadomości.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2017

Pogoda na styczeń 2017 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2017 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2017

Pogoda na Wielkanoc 2017: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2017 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2017

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2017 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u