Strona nasza-pogoda.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na koniec kwietnia 2017?
Jaka będzie pogoda na koniec kwietnia 2017?

Każdy szuka takich prognoz pogody, które najlepiej mu odpowiadają. Na szczęście wybór w sieci jest spory, ale warto zaufać tylko sprawdzonym danym, właśnie takim jakie znajdziesz poniżej. Łatwo i szybko dotrzesz do informacji na temat tego, jaka pogoda zapowiadana jest pod sam koniec kwietnia 2017 roku, czyli po 20 dniu miesiąca. Takie informacje warto znać!

Znane polskie przysłowie mówi, że kwiecień plecień to przeplata trochę zimy, trochę lata – coś w tym jest. W końcu pogoda w kwietniu bywa naprawdę zmienna. Jednego dnia mamy piękną pogodę, drugiego deszcz i słotę, a aura potrafi zmieniać się nawet z godziny na godzinę. Do takiej sytuacji przez lata powinniśmy się jednak już przyzwyczaić. Mimo wszystko nadal liczymy, że akurat koniec kwietnia pod względem pogody okaże się w pełni udany, a wiele na ten temat powiedzą nam prognozy.

Okazuje się, że w całej Polsce po 20 kwietnia pogoda ma być przyjemna – ten okres przyniesie temperatury powietrza, które w dzień będą dochodziły do wartości 17-21 stopni Celsjusza, co zależy ten od regionu Polski. Tak czy inaczej będzie przyjemnie, a aura będzie się nam wydawała jeszcze lepsza z racji sporej ilości promieni słońca. Dni będą pogodne i prawie bez chmur, dlatego na ten okres warto poczynić już wstępne plany. W końcu tak ładnej pogody nie można przegapić!

Jeśli chodzi natomiast o opady deszczu, te w przelotnej formie zapowiadane są tylko 20 kwietnia. Mimo wszystko raczej nie zepsuje nam wtedy aury deszcz – inne dni będą całkiem suche i nie spadnie wtedy nawet kropla. Właśnie takiej pogody oczekujemy po końcówce kwietnia. Nawet wieczorne i nocne spacery okażą się udane, bowiem wieczory i noce mają być ciepłe, z temperaturą sięgającą od 6 do 8 stopni na plusie i z pogodnym niebem. Wszystko zapowiada, że nadejście maja będzie przynosiło jeszcze przyjemniejszą aurę w całym naszym kraju.

 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2017

Pogoda na styczeń 2017 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2017 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2017

Pogoda na Wielkanoc 2017: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2017 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2017

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2017 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u