Strona nasza-pogoda.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Święta Wielkanocne 2017 pogoda?
Pogoda na Święta Wielkanocne 2017

Święta Wielkanocne przypadają w co roku w różnym terminie, trzeba sprawdzić kalendarz świąt, aby wiedzieć jaka data w 2017 roku będzie je wyznaczała. Otóż okazuje się, że święta nadejdą stosunkowo późno czyli 16 i 17 kwietnia. Trzeba sprawdzić jaka pogoda na oba te dni zapowiadana jest w naszym kraju, tak aby absolutnie nie pokrzyżowała nam planów.

Oczywiście trzeba przyznać, że w całym kraju podczas Wielkanocy pogoda nie będzie taka sama, następują bowiem mniejsze lub większe wahania aury w zależności od regionu o jakim mówimy. Podane prognozy są więc orientacyjne i przestawiają ogólną sytuację w Polsce. Jeśli chodzi o 16 kwietnia to synoptycy zapowiadają wtedy temperaturę powietrza wynoszącą około 11-12 stopni Celsjusza i taka sama aur ma panować dzień później. Podczas całych świąt będziemy mogli cieszyć się ładną i słoneczną pogodą, a zachmurzenie ma być naprawdę nieznaczące i nie popsuje nam odpoczynku. Trzeba również wspomnieć o tym, że całą Wielkanoc opady deszczu w kraju nie są zapowiadane i bardzo dobrze, są to przecież dni które spędzamy z rodziną, sporo podróżujemy, spacerujemy i ogólnie dużo czasu spędzamy wtedy poza domem. Pogoda jest naprawdę bardzo ważna.

Dodam także, że podczas wieczorów i nocy w okresie Wielkanocy będzie dość ciepło, z temperaturą powietrza wynoszącą około 4 stopni na plusie. Większego spadku temperatury nie musimy się obawiać, z cała pewnością nie pojawi się przymrozek. W końcu będzie to połowa kwietnia, czyli ponad 23 tygodnie wiosennej aury i stopniowo ma się robić już coraz cieplej. W tym roku Wielkanoc nadejdzie stosunkowo późno, ale dla nas jest to plus ponieważ będzie na pewno ładniejsza pogoda niż gdyby święta przypadały w marcu. Nie obawiajmy się aury, zaplanujmy wolny czas w tym okresie i skupmy się na świątecznych przygotowaniach a nie na przejmowaniu się pogodą – takie podejście będzie najrozsądniejsze, szczególnie że prognozy są opracowywane przez specjalistów.

 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2017

Pogoda na styczeń 2017 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2017 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2017

Pogoda na Wielkanoc 2017: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2017 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2017

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2017 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u